Draudzīgais aicinājums ziedot Izglītības un kultūras fondam

Mīļie tautieši!

Aicinām Jūs turpināt skaisto Draudzīgā aicinājuma tradīciju un atbalstīt Kanādas latviešu izglītību un kultūru.

Pateicoties Jūsu ziedojumiem, LNAK Izglītības un Kultūras Fonds (IKF) ir atbalstījis latviešu kultūras un izglītības pasākumus Kanādā jau kopš 1982. gada. Taču līdzekļi izsīkst. Fonds gadiem piešķīra stipendijas latviešu studentiem, kas mācās universitātēs un vasaras vidusskolās. Bez IKF atbalsta, daudzi Garezera un “Sveika, Latvija!” absolventi nebūtu varējuši šajās vērtīgajās programmās piedalīties; un daudziem mācības universitātēs būtu bijušas finansiāli grūtākas. Tas bija iespējams, pateicoties devīgajam Jāņa un Ainas Vītolu testamentārajam novēlējumam. Taču Vītolu stipendijas līdzekļi nu ir beigušies. Ja Jūs vai Jūsu bērni, vai draugu bērni reiz saņēma Vītolu stipendiju vai citu atbalstu no LNAK IKF, un ja Jums tas ir iespējams – lūdzu ziedojiet! Būsim pateicīgi, ja atbalstīsiet šodienas jaunos latviešu studentus.

Mēs atbalstām latviešu skolas Kanādā, skolotāju seminārus, 2×2 nometni, 3×3 nometni, “Sveika, Latvija!” programmu, LNAK darbību, grāmatu izdošanu, un dažādus citus kulturālus projektus un pasākumus (kā, piemēram, operas “Baņuta” uzvedumu jaunā formātā, vai dokumentālu filmu par tautas deju kopu “Daugaviņa”). Ielieciet savu artavu, lai varam turpināt!

Ziedot iespējams, ieejot fonda mājas lapā http://www.lnak.net/lv/izglitibas-un-kulturas-fonds vai izpildot kartīti vēstules beigās un to nosūtot, kopā ar čeku, uz biroju. Visi ziedotāji saņems nodokļu atlaides kvīti.

Vissirsnīgākais paldies visiem, kuru devums LNAK IKF ir palīdzējis mums darboties! Gaidām un ceram uz Jūsu turpmāko atbalstu.

Ar cieņu,

Elizabete (Elita) Pētersone

Priekšsēde

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _  _ _ _ _ _ _ _ šeit nogriezt _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _  _ _ _ _

LNAK IZGLĪTĪBAS un KULTŪRAS FONDS Labdarības reğ. Nr. 0672790-2113

4 Credit Union Drive, Toronto, Ontario M4A 2N8

Mans ziedojums ir $50 $75 $100 vai _____ .

Lūdzu izrakstiet čeku LNAK Izglītības un Kultūras Fondam un nosūtiet ziedojumu kopā ar šo kartīti.

Lūdzu paziņojiet birojam Jūsu e-pasta adresi un, ja nepieciešams, izlabojiet vārdu un adresi.

PALDIES PAR JŪSU ZIEDOJUMU!