Kanādas latviešu organizāciju pārstāvji!

Latviesu Nacionala Apvieniba Kanada Latvian Association of Canada logo

Aicinām Jūs pievienot savas organizācijas pamatinformāciju jaunajai LNAK interneta vietnei. To var viegli izdarīt, izpildot virtuālo anketu onlainā, kurā lūgts uzdot organizācijas nosaukumu, logo, kontaktinformāciju, īsu aprakstu un sociālo mediju adreses. Lūdzu aizrakstiet uz admin@lnak.org, lai saņemtu instrukcijas pa e-pastu, vai, lai sarunātu Zoom tikšanos.

Darbs pie jaunās LNAK interneta vietnes raiti rit uz priekšu. Mums ir prieks paziņot, ka pēc konkursa, dizaina darbi ir uzticēti Annas Eihenbaumas un Chris di Lauro firmai Assorted, kas atrodas Otavā. Viņi sadarbosies ar Arņa Miķelsona firmu Northern Village (Gvelfā), kurš veic vietnes technisko darbu.

Sirsnīgs paldies visām organizācijām, kas ir jau pievienojušas savus sarīkojumus jaunajam LNAK onlaina kalendāram. Septembris ir bagāts ar pasākumiem! Atgādinājam izmantot iespēju sarīkojumus lejupielādēt uz personīgo digitālo Google vai citu kalendāru.

Lūdzam organizāciju pārstāvjiem atcerēties arī turpmāk pievienot Jūsu sarīkojumus (oktobrī, novembrī, decembrī) mūsu kopīgam kalendāram. Kanādas latviešiem izveidosies noderīgs onlaina kalendārs ar informāciju par sarīkojumiem pa visu Kanādu (un tiešraidē) tikai ar organizāciju iesaisti un atbalstu. Paldies par Jūsu līdzdalību!