Solidarity through Song and Dance – naudas līdzekļu vākšanas sarīkojums Ukrainas humanitāro vajadzību atbalstam Otavā 2. martā

Otava, Ukraina
Solidarity through Song and Dance – naudas līdzekļu vākšanas sarīkojums Ukrainas humanitāro vajadzību atbalstam Otavā 2. martā

Otavas Rotaļa kopā ar Otavas ukraiņu dāmu komiteju rīko Ukrainas humanitāro vajadzību atbalstam naudas līdzekļu vākšanas sarīkojumu 2. martā 18:00. Solidarity Through Song and Dance.

Pēc tik ilga laika kara briesmās, ukraiņiem vajag izjust plecu sajūtu. Arī ukraiņi Kanādā izjūt plecu sajūtu, kad latviešu kopiena šeit parāda cik augsti tiek novērtēta viņu deja, dziesma un ēdieni. Un, ka ir arī latvieši, kas grib ziedot līdzekļus Ukrainas atbalstam.

Programmā ir gan ukraiņu gan latviešu dejas, dziesmas un ēdieni. Arī kopīgi dejosim latviešu tautas deju un dziedāsim ukraiņu dziesmu. Vakaru papildinās latviešu danči un ukraiņu populārā mūzika publikas deju priekam. Vēl būs tortes, garšīgi dzērieni un loterijas galds.

Ja netiekat uz sarīkojumu, tad ir iespējams arī ziedot naudu. Katrs devums ir svarīgs. Ziedojumu mērķi ir trīs: Save Ukraine Rescue Missions, Canada Ukraine Foundation un BCU Foundation.ndation.

Kanādas un latviešu sabiedrībai šis sarīkojums ir iespēja aktīvi atlbalstīt Ukrainu, cīņā pret Krievijas uzbrukumiem un jau divus gadus veco karu. Izmantosim katrs iespēju arī polītiķiem atgādināt Kanādas valdībai dot vēl lielāku atbalstu Ukrainai gan militāriem gan humanitāriem mērķiem.

Ar LNAK atbalstu top kartīte, kuras izdalīsim sarīkojuma apmeklētājiem, aicināsim sūtīt kartītes saviem MP, lai atgādinātu, atbalsts Ukrainai ir mūsu prioritāte.

Ar šo sarīkojumu mēs vācam ziedojumus Ukrainai un kā latviešu kopiena Kanādā atgādinām, mēs esam ar jums.

Lūdzu apsveriet ziedojumu, pat, ja netiekat uz pasākumu Otavā. Šī ir mūsu, visas latviešu sabiedrības iespēja parādīt stipru atbalstu.

Vairāk: facebook.com/tautasdeja

Aija Auziņa, Sarma Merdian un Jānis Lielāmers.