Sestdien, 6. janvārī: Nora Ikstena un Ināra Kolmane Latviešu Fonda Austras stundā

Latviešu Fonds, Mātes piens
Sestdien, 6. janvārī: Nora Ikstena un Ināra Kolmane Latviešu Fonda Austras stundā

Latviešu Fonds atsāk tiešsaistes sarunu ciklu ar divām īpašām viešņām – rakstnieci Noru Ikstenu un režisori Ināru Kolmani, un aicina visus – gan Fonda dalībniekus, gan visus citus, kam ir interese – pārrunāt grāmatu un filmu “Mātes piens”. Pirmā 2024. gada Austras stunda notiks 6. janvārī plkst. 12:00 pēc Austrumkrasta laika (12:00 p.m. EST). Skatītājiem Kanādā nesen bija iespēja filmu noskatīties Eiropas Savienības Filmu festivālā Toronto, Otavā un Vankūverā, bet ASV tā tika izrādīta Ņujorkas Baltijas filmu festivālā, turklāt Latviešu Fonda atbalstītājiem filma tika izrādīta ikgadējās pilnsapulces laikā.

Nora Ikstena ir viena no vispazīstamākajām latviešu rakstniecēm, un “Mātes piens” ir viens no visvairāk tulkotajiem mūsdienu latviešu romāniem. Ināra Kolmane ir pazīstama skatītājiem ar filmām “Ručs un Nori”, “Pasaules Nepasaule” un “Bille”. Pēdējo divu tapšanu, tāpat kā filmu “Mātes piens”, atbalstīja Latviešu Fonds.

Latviešu Fonds ir brīvprātīgu devēju apvienība, kas veicina latviskas izglītības, kultūras un apziņas saglabāšanu. Fonds dibināts 1970. gadā, apvienojoties līdzīgi domājošiem Kanādas un ASV latviešiem. Šodien tas apvieno visā pasaulē dzīvojošus latviešus un cittautiešus, kam tuva latviešu kultūra. Latviešu Fonda moto “Dosim, dzīvosim!” skaisti izsaka fonda mērķi – uzkrāt neizsīkstošu latviešu kultūras atbalstam paredzētu finansējuma avotu. 

Lai saņemtu virtuālās Austras stundas Zoom saiti, lūdzu rakstiet uz lfvietnieks@latviesufonds.org