Tikšanās ar Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas parlamentāro sekretāri Zandu Kalniņu-Lukaševicu 4. jūnijā Kanadas latviešu centrā Toronto un ZOOM

Latvijas vēstniecība sadarbībā ar LNAK un Kanādas latviešu centru Toronto aicina uz tikšanos ar Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas parlamentāro sekretāri Zandu Kalniņu-Lukaševicu sestdien, 2022. g. 4. jūnijā, Kanādas latviešu centrā Toronto un ZOOM.

Plkst. 10:30 no rīta parlamentārā sekretāre atklās izstādi “Latvijas traģēdija 1941”.

Izstāde atspoguļo Latvijas vēsturē traģiskos padomju okupācijas un izsūtīšanas notikumus, nacistiskās Vācijas okupācijas un holokausta faktus. Tā domāta plašākai publikai, tāpēc veidota angļu un franču valodās.
Izstāde tapusi, sadarbojoties Latvijas Okupācijas muzejam un muzejam “Ebreji Latvijā”, un Kanādā tā veidota ar Latvijas Aizsardzības ministrijas finansējumu un Ārlietu ministrijas atbalstu.

Pulksten 11:00 saruna ar Zandu Kalniņu-Lukaševicu klātienē Rīgas zālē un tiešsaistē, ZOOM saite:  https://us02web.zoom.us/j/2105058856 

Tikšanās laikā būs iespēja parlamentārai sekretārei uzdot jautājumus. Jautājumus var iesūtīt arī iepriekš, rakstot vēstniecībai uz e-pasta adresi  embassy.canada@mfa.gov.lv līdz 3. jūnijam.

Zanda Kalnina Lukasevica 2022 4 junijs