Paldies visiem Kanādas latviešiem, kas nobalsoja Eiropas Parlamenta vēlēšanās!

Esam malači! Kanādas balsotāju skaits trīskāršojās salīdzinot ar 2019. g. Eiropas Parlamenta vēlēšanām.  Sirsnīgs paldies ikkatram, kas nobalsoja. Paldies visiem, kas palīdzēja šo panākt:  Arnis Markitants un viņa komanda, kas norīkoja iecirkni Toronto; Latvijas vēstniecība Otavā; LNAK reģionālie pārstāvji, kas palīdzēja mudināt uz balsošanu; Andris Gobiņš un Iveta Kažoka, kas mūs uzrunāja LNAK rīkotos Zoom semināros; otavieši un hamiltonieši, kas pulcējās kopīgi noskatīties seminārus; Toronto Daugavas Vanagi, kas laipni aizdeva telpas, lai varētu kopīgi noskatīties semināru Toronto; Toronto latviešu pensionāru apvienība, kas vairākkārt sniedza informāciju par EP vēlēšanām; Toronto koris, kas uzrunāja koristus; Vita Gaiķe un Latvija Amerikā avīze, kas sniedza informāciju par vēlēšanām un pirmajā lapā publicēja LNAK “10 iemeslus, kāpēc balsot”; visi šoferi, kas veda draugus un paziņas uz iecirkņiem; un itin visi, kas iesaistījās sarunās, paši izglītojās, un dalījās ar saviem jautājumiem, novērojumiem un ieteikumiem.

Oficiālie rezultāti būs zināmi pusnaktī pēc Latvijas laika. No visjaunākām lsm.lv ziņām (12:21 pēc Latvijas laika):

“Pagaidām gan nav skaidrs, vai partijai “Stabilitātei!” būs izdevies gūt pietiekamu vēlētāju atbalstu, lai tās pārstāvis varētu strādāt Eiropas Parlamentā.

Ja tas nebūs izdevies, pa diviem mandātiem iegūtu “Jaunā Vienotība” un Nacionālā apvienība, bet vēl katra pa vienam deputāta mandātam saņemtu “Latvijas attīstībai”, “Apvienotais saraksts”, “Latvija pirmajā vietā”, “Saskaņa” un “Progresīvie”.”

Sekojiet ziņām www.lsm.lv