LNAK Ziemassvētku kartītes zīmējuma konkurss bērniem un jauniešiem līdz 18 gadiem

LATVIEŠU NACIONĀLĀ APVIENĪBA KANĀDĀ aicina Kanādā dzīvojošus bērnus un jauniešus līdz 18 gadiem piedalīties zīmēšanas konkursā.

KONKURSS: Izmantojot jebkuru tehniku (zīmēšanu, gleznošanu, grafiku, aplikāciju, digitālo mākslu, foto), aicina izstrādāt darbu LNAK Ziemassvētku kartītei, kas atspoguļo, kā Tu redzi latviešu Ziemassvētkus VAI kādus latviskus Ziemassvētkus Tu vēlētos piedzīvot (piem. tradicijas, ēdieni, izdarības), Vēlamais darba izmērs no 5”x7” līdz 8.5”x11”.

DARBI IESNIEDZAMI līdz svētdienai, 2023. gada 10. decembrim LNAK birojā vai pa epastu (admin@lnak.org). Pasta sūtītiem iesniegumiem jabūt ar pasta zīmogu līdz 4. decembrim.

Sūtot pa epastu, darbiem jābūt noskenētiem (300 dpi). Lūdzam nesūtīt zīmētu darbu fotogrāfijas! Darbus var arī sūtīt pa parasto pastu uz LNAK biroju (4 Credit Union Drive, Toronto ON M4A 2N8). Lūdzu pievienot vārdu, kontaktinformāciju un vecumu uz atsevišķas lapas un vārdu nerakstīt uz zīmējuma, lai žūrīja var vērtēt anonīmi. Katrs dalībnieks var iesniegt tikai vienu darbu.

BALVAS: Kartītei izraudzītais zīmējums saņems naudas balvu ($150). Šo zīmējumu izmantos šī gada LNAK Ziemassvētku apsveikumam. Žūrija pēc saviem ieskatiem piešķirs arī mazākas balvas otrās un trešās vietas ieguvējiem. Ja darbus iesniedza skolotājs/-a, tas saņems $100 piešķīrumu, kuru varēs izmantot mācību vai mākslas materiālu iegādei savas klases vajadzībām.

ŽŪRIJA izvēlēsies vienu vispārēju uzvarētāju un apbalvos labākos un interesantākos darbus katrā vecuma grupā. Žūrija vērtēs radošumu un oriģinalitāti.

VECUMA GRUPAS: 1. līdz 7 gadu vecumam. 2. no 8 līdz 13 gadiem 3. no 14 līdz 18 gadiem.

Žūrija iesniegumus vērtēs anonīmi. Visi iesniegtie darbi kļūs par LNAK īpašumu un būs izmantojami LNAK materiālos, interneta vietnē un citos mēdijos pēc LNAK ieskatiem.

Latviešu Nacionālā Apvienība Kanādā ir latviešu centrālā organizācija Kanādā. LNAK atbalsta izglītības, kultūras un latviskā mantojuma pasākumus Kanādā. Ar šo konkursu, ceram veicināt iepazīšanos ar latviskumu un sekmēt latviešu sabiedrības pastāvēšanu Kanāda.

Jautājumi? Atsūtiet mums epastu!