Jaunā LNAK tīmekļa vietne ir dzīva!

Paldies Latvijas valsts Sabiedrības integrācijas fondam par šī projekta financiālo atbalstu, kas ļāva mums atsvaidzināt LNAK tīmekļa vietni ar uzlabotu dizaini, jaunu mūsdienīgu logo un jaunām saturu sadaļām.

Paldies visiem darba rūķiem, sevišķi Arnim Miķelsonam no Northern Village firmas, Annai Eihenbaumai un Chris di Lauro no Assorted Studio dizaina firmas, palīgiem Mirdzai Avenai un Ilzei Maksiņai, un Jānim Ivsiņam, kurš līdzdarbojās LNAK valdes logo komitejā. Pateicamies Latvija Amerikai par pretimnākšanu publicējot rakstus par šī projekta gaitu. Un paldies arī visiem, kuri testēja jaunās vietnes formas un palīdzēja mums veikt labojumus.

Jaunā vietnē var atrast visu, kas bija vecā LNAK mājas lapā: informāciju par LNAK ieskaitot IKF un KLAM, LNAK ziņas, kā ziedot, kā pieteikties saņemt apkārtrakstu u.t.t.

Bet klāt nāk arī daudzi jaunumi:

– onlaina sarīkojumu kalendārs, kur

– organizācijas var pašas pievienot savus sarīkojumus

– indivīdi var lejupielādēt notikumus uz savu personīgo digitālo kalendāru

– sadaļa par Kanādas latviešu organizācijām, kur organizācijas var pašas pievienot un rediģēt savu pamatinformāciju, kā arī pievienot rakstus par savu darbību

– sadaļa par uzņēmīgiem Kanādas latviešiem, kur katrs var pievienot un rediģēt informāciju par savu biznesu vai sevi

– paplašināta resursu sadaļa, ar informāciju par piem. prakses iespējām Latvijā, biznesu un remigrāciju

– jauns LNAK logo, un jauns vietnes dizains, lai lapa būtu vizuāli pievilcīga

– mājas lapa (home page) ar plašu ziņu piedāvājumu, ar nevien LNAK ziņām, bet lai būtu kaut kas katram, ar jaunākām ziņām no organizācijām un par dažādiem tematiem, arī ar stūrīti bērniem, kādu izklaidējošu saturu, un video

Mērķis ir palīdzēt mums atrast viens otru, uzturēt kontaktu viens ar otru, būt informētiem, un arī cerams piesaistīt jaunus dalībniekus pie mūsu latviešu sabiedrības. Lai būtu viegli mūs atrast, vietnei ir četras url adreses: www.lnak.net, www.lnak.org, www.latviesikanada.org un www.latviancanadians.org , kas visas ved uz to pašu vietni.

Visi ir sirsnīgi aicināti pievienot savas organizācijas vai savu personīgo informāciju jaunajai vietnei. Var pievienot informāciju reģistrējoties ar lietotāja vārdu un paroli, un tad izpildot onlaina formu. Lūdzu esiet gatavi ar kādu grafiku, foto vai logo, ko pielikt klāt pie sava iesnieguma.

Esam noturējuši vairākas Zoom tikšanās, lai palīdzētu pirmajām organizācijām un indivīdiem pievienot savu informāciju, un arī lai mēs paši gūtu ieskatu par vajadzīgiem labojumiem. Esam gatavi ik katram sniegt palīdzīgu roku. Ja Jūs vēlaties sarunāt Zoom tikšanos, lūdzu atrakstiet mums uz admin@lnak.org un labprāt palīdzēsim Jums pievienot savu informāciju.

Mēs arī pieņemam vispārēja satura rakstus, kas nav saistītas ar konkrētu organizāciju. Arī tos var iesniegt izpildot onlaina formu, un to var veikt bez lietotāja vārda vai paroli.

Visi iesniegumi tiek pārskatīti, un tikai pēc tam publicēti.

Lūdzam arī Jūsu pacietību, jo katram jaunam projektam var būt savi niķi. Mums ir liels prieks, ka vietne ir dzīva, process ir sācies, un ceram, ka jaunā vietnie pa godam kalpos Kanādas latviešu sabiedrībai un Latvijai. Pastāstiet savām ģimenēm un draugiem! Un uz redzēšanos www.lnak.org!