Sestdien, 27. aprīlī 11:30 EDT: Onlaina seminārs “Eiropas savienības politiskā ainava un personības”

Seminārs notiks Zoom.

Balsosim! Mudinām Latvijas pilsoņus, kas dzīvo Kanādā, piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās!  Lai palīdzētu sagatavoties balsot, LNAK sniedz trīs semināru ciklu.  Pasniedzējs ir Andris Gobiņš, Eiropas Kustības Latvijā prezidents. Pirmais seminārs notika 6. aprīlī.  Ja Jums nebija iespēja piedalīties, jeb vēlaties to vēlreiz noskatīties, to var apskatīt šeit.

Otrais seminārs notiks sestdien, 27. aprīlī 11:30 EDT ar tematu “Eiropas Savienības politiskā ainava un personības”. Andris Gobiņš sniegs plašāku pārskatu par Eiropas Savienības dalībvalstīm, patreizējo politisko situāciju un ietekmīgākiem Eiropas Savienības valstu līderiem. Tas palīdzēs mums saprast Eiropas valstu attiecības un izaicinājumus.

Trešais seminārs notiks sestdien, 4. maijā 14:00 EDT. Tuvojas vēlēšanas. Šoreiz temats būs tieši par Latvijas partijām un kandidātiem, kas startē vēlēšanās. Pasniegtā informācija palīdzēs izšķirties, par kuru partiju un kandidātiem balsot. Arī pievērsimies balsošanas procesam.

Kā un kur balsot:

  • varēs balsot klātienē sestdien, 8. jūnijā Otavā vai Toronto
  • ir arī iespēja balsot pa pastu:
    • lai balsotu pa pastu, ir jāpiesakās onlainā starp 4. un 31. maiju; lai pieteiktos, būs vajadzīga derīga eID karte un eID kartes lasītājs, vai onlaina piekļuve Latvijas bankas kontam
    • pēc pieteikšanās, varēs lejuplādēt balsošanas zīmi
    • to vajadzēs izpildīt, sekojot instrukcijām, un balsojums jānosūta pa pastu, lai nonāk Rīgā līdz 8. jūnijam

Sīkāka informācija sekos.