Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) piedāvā jauniešiem 1-2 nedēļu vasaras skolas

RTU ir jau vairāk kā 20 gadu liela pieredze tieši dažādu specializētu kursu, vasaras/ziemas skolu organizēšanā. Ar katru gadu RTU arvien vairāk aktualizē savu piedāvājumu portfolio, izkopj akadēmisko saturu, meklē aizraujošas un aktuālas tēmas, lai studenti vasaras skolu norises laikā apgūtu un pilnveidotu jaunas, mūsdienās pieprasītas zināšanas un prasmes. Kursos un apmācību programmās īpaši akcentē arī praktisko zināšanu apguvi, lai studentiem sniegtu pēc iespējas lielāku pievienoto vērtību. Svarīgi norādīt, ka atkarībā no vasaras skolas/apmācību cikla specifikas procentuāli praktisko (hands-on) nodarbību apjoms no visa apmācību cikla aizņem no 30 līdz 60%.

  1. gada vasarā ir iecerēts interesentiem piedāvāt 5 vasaras skolas:
  • Nanophotonics: Close-Up for the Future;
  • Swarm Master: Drone Fleet Commander Bootcamp;
  • The NEXT | The Young Global Leaders Camp;
  • Time Capsule of Latvian Footprints;
  • Intensive English and Cross-Cultural Communication.

Detalizētāks vasaras skolu piedāvājums ir atrodams RTU mājas lapā – https://www.rtu.lv/en/studies/short-term-studies/summer-schools. Svarīgi pieminēt, ka darba valoda  vasaras skolās ir angļu! Kursu ilgums ir no vienas līdz divām nedēļām.

RTU ļoti vēlas uzrunāt ārzemju latviešu jauno paaudzi un sniegt tiem unikālu iespēju – piedalīties apmācību programmā un reizē arī iepazīt Latviju. RTU vasaras skolas iekļauj ne vien lekcijas un praktiskās nodarbības, bet arī kultūras un izklaides/sporta pasākumus, kuros  dalībniekiem atklāj mūsu skaisto zemi.