Ziedojiet Izglītības un kultūras fondam

Mīļie tautieši!

Turpinot 1935. gada bijušā Latvijas Republikas prezidenta Kārļa Ulmaņa iesākto “Draudzīgo aicinājumu”, Latviešu Nacionālās Apvienības Kanadā Izglītības un Kultūras Fonds (LNAK IKF) aicina Jūs turpināt šo tradīciju.  Lūdzam atbalstīt IK Fondu ar ziedojumu, lai IK Fonds varētu turpināt atbalstīt latviešu kultūras un izglītības pasākumus Kanadā.  Pateicoties Jūsu ziedojumiem, IK Fonds ir to darījis jau kopš 1982. gada.

Fonds piešķir stipendijas latviešu izcelsmes studentiem universitātēs un vasaras vidusskolas skolniekiem, atbalsta latviešu skolas Kanadā, skolotāju seminārus, 2×2 nometni, 3×3, “Sveika, Latvija” programmu, LNAK darbību, grāmatu izdošanu, un dažādus citus kulturālus projektus un pasākumus.  Neskatoties uz pandēmiju, mūsu latviešu skolas ir turpinājušas strādāt, latviešu jaunieši turpina studēt, kulturālas lietas turpinājās (kā opera “Baņuta” jaunā formātā), utt.  Mums drīz izbeigsies Jāņa un Ainas Vītolu testamentārais novēlējums no kura piešķīrām stipendijas studējošiem latviešu jauniešiem. Mums ir vajadzīgs Jūsu ziedojums, lai varētu turpināt atbalstīt latviešu kultūru un izglītību Kanadā.

Paldies visiem, kuru devums LNAK Izglītības un Kultūras Fondam palīdzēja šo darbu veikt, un gaidam un ceram uz Jūsu turpmāko atbalstu. Ziedotāju labie darbi un domas turpinās arī pēc aiziešanas mūžībā ja aizgājēja testamentāro novēlējumu paredz LNAK Izglītības un Kultūras Fondam.  

Ar cieņu,

Elizabete (Elita) Pētersone    
IKF priekšsēde