Vakars ar Kevin Rex – LNAK godina Kevin Rex, bijušo Kanādas vēstnieku Baltijas valstīs

Aicinām piedalīties bijušā Kanādas vēstnieka Latvijā, Igaunijā un Lietuvā Kevin Rex godināšanā piektdien, 31. martā, plkst. 19:00 EDT Kanādas Latviešu Centrā Toronto.

Kevinam Reksam pasniegs īpašu LNAK goda ordeni pateicībā par viņa ieguldījumu baltiešu interešu aizstavībā savā diplomātiskajā dienesta  laikā Rīgā no 2018. līdz 2022. gadam. Reksa kungs pastāstīs par četriem pavadītajiem gadiem Rīgā un arī sniegs pārskatu aizsardzības, ekonomikas un citās jomās.

Aicināsim arī mūsu igauņu un lietuviešu draugus, vietējos parlamentāriešus, kā arī ukraiņu un austrumeiropu kaimiņu valstu pārstāvjus.

Pirms svinīgās ceremonijas, pulcēšanās notiks kokteiļa stundas ietvaros.

Mudinām tautiešus piedalīties kuplā skaitā, tā apliecinot, ka augsti novērtējam Kanādas valsts ieguldījumu Latvijas drošībā. RSVP lnak@lnak.org līdz 24. martam.

 

Tiem, kuri nevarēs piedalīties klātienē, te ir Zoom links: https://us06web.zoom.us/j/86833931805?pwd=NUpTWnR6cDRDUlE0Qks2V1JXWFRjUT09

LNAK valde sirsnīgi pateicas LIAA (Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrai) un LIAA pārstāvei Kanadā Ilzei Lācgalvei par devīgu atbalstu vēstnieka Rex godināšanai.

LIAA logo