Priekšvēlēšanu debates un informācija

Informējaties un balsojiet! Jo JĀbalso!

PBLA (Pasaules Brīvo Latviešu Apvienības) izveidotajā JĀbalso mājas lapā var noskatīties PBLA rīkotās priekšvēlēšanu debates un debašu ierakstus: https://jabalso.lv/uzzini/.

www.lsm.lv interneta vietnē ir vesela nodaļa par Saeimas vēlēšanām: https://www.lsm.lv/velesanas2022/.

Tur var atrast kandidātu sarakstus, analītiku, un diskusiju un debašu kalendāru: https://www.lsm.lv/velesanas2022/diskusijas/, ar linkiem uz katras dienas debatēm un ierakstiem no jau iepriekšējo dienu debatēm.

Te ir tikai daži piemēri no debatēm, kas notiek nākamajās dienās un nedēļās:

Trešdien, 14. septembrī pl. 8:30 EDT (t.i. pēc Toronto laika): PBLA rīkotā debate ar partiju līderiem par ekonomiku un labklājību: https://www.lnak.net/lv/zinas/tresdien-14-septembri-8-30-10-00-pec-toronto-laika-diskusija-ar-politisko-partiju-lideriem-par-ekonomiku-un-labklajibu
Pa raidījuma laiku būs iespējams iesniegt jautājumus.

Ceturtdien, 15. septembrī pl. 12:00 EDT Latvijas Radio 5 – Pieci.lv lineārajā ēterā un Youtube platformā skanēs jauniešu auditorijai paredzēta tiešsaistes “Saeimas spēle”. Kandidāti no politiskajām partijām atbildēs gan uz jauniešiem aktuāliem jautājumiem, gan arī pildīs dažādus uzdevumus.

Sestdien 17. septembrī pl. 14:05 EDT: Īpaši diasporai domātas politiskās debates no Vācijas pilsētas Bonnas: https://www.lsm.lv/velesanas2022/diskusijas/24/saeimas-deputatu-kandidatu-debates-bonna-piedalas-8-politiskie-speki-kuri-pec-skds-augusta-reitingiem-ir-popularakie/

Pirmdien, 19. un 26. septembrī pl. 12:10 EDT LTV1 un REplay.lv https://ltv.lsm.lv/lv pirmsvēlēšanu raidījumos “Aizliegtais paņēmiens” gaidāma īpaša operācija “Kinoseanss”. 

Pirmdien, 26. septembrī pl. 12:30 RUS.LSM.lv un LTV7 gaidāmas debates ar partiju līderiem, kuri kandidē 14. Saeimas vēlēšanās. Raidījumu vadīs Aleksejs Dunda un Aļona Borisova.

Ceturtdien, 29. septembrī pl. 13:00 EDT: TLPA (Toronto latviešu pensionāru apvienības) rīko paneli, kur runās par platformām katrai partijai, kas sasniegusi 5%; informācija būs pieejama www.latvianseniors.org

Screenshot debates