Iespēja dziedātājiem, kuri vēlas piedalīties Dziesmu svētku kopkoncertā šovasar, bet nedzīvo tuvu kādam latviešu korim

Bostonas latviešu kora diriģente Krisīte Skare ir ar Latviešu dziesmu un deju svētku fonda atbalstu izveidojusi attālinātu mācību plānu, ar ko varēsit iepazīties zemāk. Liels un sirsnīgs paldies Krisītei, kura šo iespēju piedāvā ne tikai ASV dziedātājiem, bet arī Kanādas dziedātājiem, kuri nedzīvo tuvu Toronto vai Otavai/Montrealai.

Vispirms lūdzu rūpīgi pārlasiet Attālināto dalībnieku infolapukur atradīsiet svētku pārskatu, tālmācības noteikumus, kalendāru, un citas noderīgas saites.

Pamatprincips ir tāds, ka izmantojot LNKC (Kultūras centra) balss ierakstus jūs paši iemācīsieties dziesmas un katru nedēļu iedziedāsiet iemācīto tālruna pastkastītē, ko tad Krisīte pārbaudīs, lai pārliecinātos, ka visi attālinātie dalībnieki būs mērķtiecīgi sagatavojušies.

Ja piekrītat piedalīties šādā programmā, tad lūdzu aizpildiet pieteikšanās anketu: https://forms.gle/HJCxTRPBSL1G3HQSA līdz janvāra beigām, jo ir jāatskaitās Kultūras centram par dalībnieku skaitu.

Ja jūs ziniet kādus citus dziedātājus, kuri ar savu kori nebrauks uz svētkiem, bet kuriem interesē individuāli piedalīties, lūdzu pārsūtiet šo ziņu arī viņiem.

Ja kāda informācijas daļa ir neskaidra, lūdzu aizrakstiet Krisītei: krisite.skare@gmail.com. Viņa centīsies atbildēt uz visiem jautājumiem.